Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów Grecja

Mnogość greckich firm czarterowych sprawia, że łatwo zagubić się w gąszczu ofert na czarter jachtów w Grecji. Jaki jacht wybrać? Z którego portu? Skąd wziąć skippera (jeśli nie czujesz się pewien swoich umiejętności)? Jakie są rzeczywiste koszty czarteru (ukryte opłaty)? Która firma jest uczciwa i rzetelna?

Mamy odpowiedzi na wszystkie te pytania. Byliśmy i sprawdziliśmy, a teraz dzielimy się tym z Wami. Czarter jachtów w Grecji nie ma dla nas tajemnic. Wraz z naszą zaprzyjaźnioną grecką firmą czarterową oferujemy Wam żeglarskie wakacje marzeń!

Portem macierzystym jest marina Kalamaki – Alimos (Ateny), która jest doskonałą bazą wypadową na Zatokę Sarońską, Zatokę Argolicką i Cyklady. Naszym partnerem jest firma obecna na greckim rynku od ponad 30 lat. Jest członkiem Stowarzyszenia Właścicieli Profesjonalych Jachtów Czarterowych w Grecji.

Czarter jachtów Grecja
Zadzwoń 504106621 lub napisz pasatczarter@gmail.com.

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy jacht dla Twojej załogi lub sprawdzimy dostępność i cenę Twojego ulubionego modelu. Możesz na nas liczyć także wtedy, gdy nie wiesz, jak zaplanować trasę rejsu.

Możemy Wam zaoferować następujące jachty (od 36 do 53 stóp): Bavaria, Cyclades, Jeanneau, Sun Odyssey, Oceanis, Dufour.