Rejsy Ze Sternikiem

REJSY ZE STERNIKIEM

Oferta rejsów ze sternikiem skierowana jest do osób indywidualnych, rodzin z dziećmi, zorganizowanych grup oraz firm. Sternik prowadzący jacht jest kompetentny, doświadczony i świetnie zna szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jako osoba kontaktowa, o dużej kulturze osobistej, chętnie nauczy Państwa podstaw żeglarstwa lub pomoże odświeżyć zapomnianą wiedzę, przeszkoli z manewrowania na silniku i podstawowych manewrów żeglarskich.

W naszej ofercie mamy:

  • rejsy kilkudniowe, w czasie których możemy zabrać Państwa do Rucianego-Nidy, Rynu lub Giżycka, a przy okazji pokazać, np. Śluzę Guzianka w Rucianem-Nidzie, Leśniczówkę Pranie nad Jeziorem Nidzkim, zamek krzyżacki w Rynie, wioskę żeglarską w Mikołajkach czy zabytkowy most obrotowy w Giżycku.

Cena rejsu kilkudniowego to cena za dobę/jachtu + opłata za sternika 150zł/doba (załoga żywi sternika). W przypadku rejsu doszkalającego koszt wzrasta o 50zł.

  • rejsy godzinowe, w czasie których pływamy po Jeziorze Śniardwy, Mikołajskim i Bełdanach, możemy zabrać Państwa do Mikołajek, Galindii (na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę do świata z przeszłości, w którym żyło waleczne plemię Galindów), pokazać prom linowy w Wierzbie nad Jeziorem Bełdany czy wyspy Pajęczą i Czarci Ostrów na Śniardwach. Rejs taki trwa od 1 do 9 godzin w zależności od miejsca docelowego i siły wiatru.

Ceny rejsów godzinowych ze sternikiem są uzależnione od czasu trwania rejsu i wynoszą:

  • rejs do 1 godziny 150zł,
  • rejs do 2 godzin 300zł,
  • rejs do 3 godzin 400zł,
  • rejs do 4 godzin 500zł,

W przypadku rejsu doszkalającego koszt wzrasta o 50zł.