Inwestuj i zarabiaj


Żeglarstwo z roku na rok staje się jedną z najsolidniejszych gałęzi branży turystycznej i jest najbardziej dynamiczną formą wypoczynku. Wejście w status posiadacza jachtu to świetny sposób na bezpieczny i szybki zwrot z inwestycji.

Program inwestycji w luksusowy jacht przygotowaliśmy we współpracy z nowoczesną stocznią Shine Yachting, która stworzyła doskonały, jakby przeniesiony wprost z portu w Saint Tropez, ekskluzywny jacht Shine 30.

Yacht Investments to bezpieczna inwestycja w branżę jachtingu i związany z nią rynek usług turystycznych, a polega na zakupie jachtu i przekazaniu go do obrotu komercyjnego firmie Pasat Czarter, co daje możliwość czerpania zysku z jego wynajmu.

Inwestycja

Ty jesteś właścicielem jachtu, a my zadbamy o jego wynajem, marketing, serwis i Twój zwrot z inwestycji.
Inwestycja w jacht Shine 30 jest bezpieczna i zyskowna.

Jacht

Shine 30 to luksusowy jacht dla 10 osób, chętnie czarterowany, a rynek jest stabilny dzięki ustawowej konieczności dokonywania płatności z góry.

Czarter

Jachty pływają Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich od 18 do 26 tygodni (kwiecień–listopad).
Zajmiemy się pełną obsługą czarteru jachtu.

Serwis

Profesjonalny serwis opiekuje się jachtem 365 dni w roku. Jacht jest objęty pełną gwarancją.

Zainwestuj w własny jacht i zarabiaj

Partner - Pasat Czarter

Inwestujesz z firmą polecaną jako najsolidniejsza na rynku, której flota składa się z jachtów profesjonalnie przygotowanych do rejsów czarterowych.

Gwarantujemy utrzymanie wartości jednostek przez lata ich użytkowania, a także ich ubezpieczenie i serwis. W zakresie YACHT INVESTMENT przygotujemy jacht do żeglugi pod kątem wymogów prawnych i praktycznych.

Służymy pomocą w zakresie roszczeń gwarancyjnych oraz we wszelkich innych indywidualnych sprawach związanych z eksploatacją jachtu i jego zimowaniem.

marketing i gwarancja

Zysk z inwestycji

Dzięki temu, że inwestujemy w świetny marketing stale pozyskujemy nowych Klientów zainteresowanych wynajmem jachtów i profesjonalnych partnerów obsługujących procedurę eksploatacji jachtu — od rezerwacji poprzez wydanie i odbiór jachtu po realizację płatności i spełnianie możliwych indywidualnych życzeń naszych Klientów.

Szczegóły inwestycji i jej obsługi ustalamy indywidualnie, zapraszając do kontaktu i rozmów. Jako właściciel jachtu masz prawo do zniżek na rezerwację własnego jachtu lub innego w naszej flocie.

Warunki inwestycji