Żeglowanie to nasze życiePasat Czarter to nasza pasja


ANIA I ŁUKASZ

Żeglarstwo jest naszą życiową pasją. Ponad 20 lat temu tata Ani – Roman Lesiak – postanowił połączyć pasję z życiem zawodowym i tak powstała firma Pasat. Rodzinne tradycje podtrzymuje kolejne pokolenie – Ania Lesiak – Iwan i Łukasz Iwan.

Pierwsze czartery jachtów rozpoczęliśmy w 1998 roku. Roman Lesiak stawiał na szybkie jednostki (pływały u nas pierwsze Twistery 800), a także serdeczną i rodzinną atmosferę. W 2016 roku stery w firmie przejęło kolejne pokolenie – córka Anna Lesiak-Iwan wraz z mężem Łukaszem.

Dbamy o otwarte i pro-klienckie podejście, sprawny odbiór i zdanie jachtu. Przy czarterze jachtu na Mazurach niestety nie mamy gwarancji co do pogody, dlatego my zapewniamy pogodę ducha. Wszystko to dzięki nazwom jachtów, które nawiązują do najlepszych polskich komedii: Komisarz Ryba (Antila 28.2), CK Dezerterzy (Maxus 26), Franek Dolas (Antila 24.4), Seksmisja i Dzień świra (Scandinavia 26), Wojna domowa (Antila 26), Vabank II (Phila 880), Poranek kojota (Scandinavia 27), Sami swoi (Laguna 730), Sztos (Twister 800N).

" Najpierw poznałem przyszłego teścia, pana Romana, a dopiero potem przyszłą żonę, Anię"

– śmieje się Łukasz Iwan, który wówczas czarterował Twistera 800.
Dziś Ania i Łukasz wspólnie zajmują się czarterem jachtów na Mazurach i łączą miłość do żeglarstwa z codzienną pracą.

" Każdą załogę traktujemy indywidualnie, ponieważ zależy nam na Państwa udanym wypoczynku. Nie obiecujemy, że absolutnie wszystko da się załatwić, ale postaramy się, bo to ogromne szczęście móc robić w życiu to, co się kocha."

– Ania i Łukasz